Op 4 – 5 – 6 december organiseren de Vogelvrienden Leusden het Open Amersfoortse Kampioenschap.
Dit jaar zullen wij enkele verenigingen in de buurt extra uitnodigen om hier aan deel te nemen. Deze krijgen van ons bericht via hun secretariaat.
Woensdagavond 2 december is het inbrengen van de vogels, vanaf 18.00 uur tot 21.00 uur.
Donderdag 3 december is de keurdag. Vrijdag gaan we de zaal aankleden en de catalogus laten maken.
Vrijdagavond 4 december bent U allen welkom vanaf 19.30 uur, waarna de opening volgt en de prijsuitreiking voor de deelnemers aan de show.
Zaterdag 5 december geopend vanaf 9 uur tot in de avond.
Zondag 6 december geopend vanaf 9 uur tot 16 uur. Hierna zullen de vogels worden uitgekooid en meegegeven.
De show wordt gehouden in De Til, Hamersveldseweg 30, 3833 GR in Leusden en de toegang is GRATIS.
Uitslagen Open Amersfoorts Kampioenschap
Uitslagen onderlinge wedstrijd vogelvrienden leusden
Enkel foto’s kunt U hier vinden, er komen er nog meer bij.
Er zal een loterij zijn met 750 loten die 2 euro per stuk kosten dit om de vogelshow financieel gezond te maken, hier hebben we prachtige prijzen voor;
1e prijs een Samsung 10″ Tablet
2e prijs een Samsung fotocamera met WiFi
3e prijs een Dinercheque van 75 Euro.
Hier de trekking van de loterij
en natuurlijk nog minimaal 50 troostprijzen, de totale waarde van de prijzen zal 500 Euro bedragen.
De trekking zal zijn vrijdag 4 december voor de opening van de show. Tijdens de openingstijden zal er een lijst hangen met de lotnummers die hebben gewonnen. De prijzen kunnen zondagmiddag 6 december tussen 15.00 en 16.00 uur worden afgehaald. Alle prijswinnaars die hun prijs niet afhalen zullen waar mogelijk een telefonisch berichtje krijgen. Er is een vergunning verleend door de Gemeente Leusden met het zaaknummer 260360 en het kenmerk 260578.
U wilt meer informatie, dat kan via een mail aan ons secretariaat.